Ustawienia

Motywy

Układ strony

Tryb

Ulubiony motyw
Kolor główny
Wyczyść

Intel Core i5-10400F


5 Dostępność
799,00 zł
Brutto
Ilość

Rozrywka na najwyższym poziomie
Niesamowite osiągnięcia pozwalające na uzyskania dużej liczby klatek na sekundę nawet podczas streamowania i nagrywania. Procesor Intel Core i5-10400F zapewnia najwyższy poziom wydajności w urządzeniach dla graczy.
4Mr2UcI.jpg
Ochrona 
Technologia Intel Secure Key wspomaga procesor w szyfrowaniu danych, przez co nigdy one nie wyciekną i nie dostaną się w niepowołane ręce. Intel OS Gurad natomiast pozwoli lepiej chronić Twój system operacyjny przed wszelkiego rodzaju wirusami komputerowymi. Rozwiązanie Intel Boot Guard pomoże chronić podzespoły Twojego komputera w czasie uruchamiania systemu operacyjnego, abyś miał pewność, że nie zostaną one uszkodzone przez niepowołanych gości.
4Mr2UcI.jpg
Osiągnięcia
Procesor Intel Core i5-10400F, bazujący na nowej architekturze Comet Lake, został stworzony z myślą o graczach, dlatego też wyposażony został w 6 rdzeni oraz 12 wątków logicznych, dzięki czemu podczas rozgrywki nie zabraknie Ci mocy obliczeniowej. Pojedynczy rdzeń taktowany jest częstotliwością 2.9 GHz, co spokojnie wystarczy do większości zastosowań. Gdyby jednak zabrakło Ci mocy, producent oferuje autorskie rozwiązanie Intel Turbo Boost 2.0, które automatycznie podnosi częstotliwość zegara procesora do 4.3 GHz, dzięki czemu mocy będziesz miał zawsze pod dostatkiem. 4Mr2UcI.jpg
Intel
BX8070110400F
5 Przedmioty

Opis

Producent
Intel
Gniazdo procesora
Socket 1200
Seria procesora
Intel Core i5
Liczba rdzeni
6 rdzeni
Taktowanie procesora
2.9 GHz (4.3 GHz w trybie turbo)
Liczba wątków
12 wątków
Chłodzenie w zestawie
Tak
Gwarancja producenta
36 miesięcy
Zintegrowany układ graficzny
Nie

Specyficzne kody

Opinie

Napisz swoją opinię

Intel Core i5-10400F

Napisz swoją opinię

1 proponowane produkty