Ustawienia

Motywy

Układ strony

Tryb

Ulubiony motyw
Kolor główny
Wyczyść

Gigabyte GeForce RTX 3060 Eagle OC 12GB GDDR6 2.0


1 Dostępność
3 599,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC 12GB
Unieś się na wyżyny swoich możliwości z minimalistyczną i wyjątkowo wydajną kartą Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC. Zbudowano ją w oparciu o architekturę NVIDIA Ampere oraz 12GB pamięci GDDR6, co nie tylko pozwala na płynny gaming przy wysokiej liczbie detali oraz FPS, ale także umożliwia korzystane z nowatorskich technologii takich jak Ray Tracing czy DLSS. Wydajny układ chłodzenia WINDFORCE 2X zadba o optymalne temperatury pracy, a dyskretne podświetlenie RGB Fusion 2.0 pozwoli nadać karcie bardziej osobistego charakteru.
4Mr2UcI.jpg
Architektura NVIDIA Ampere
Strukturę modelu oparto na nowoczesnej architekturze NVIDIA Ampere korzystającej z innowacyjnych technologii, aby osiągać jeszcze lepszą płynność działania systemu i zainstalowanych programów. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań w podzespole umieszczono więcej elementów elektronicznych odpowiedzialnych za realizowanie poszczególnych zadań. To znacząco przyspiesza uruchamianie i obsługiwanie nawet bardzo rozbudowanych aplikacji.
Ponadprzeciętna moc obliczeniowa karty graficznej Gigabyte i duża przepustowość gwarantowana przez rdzenie RT i Tensor zapewniają wygodę użytkowania komputera zarówno podczas pracy, jak i rozrywki. Układ GPU RTX 3060 sprawnie przetwarza wszystkie dane i błyskawicznie przekazuje informacje do pozostałych komponentów sprzętu PC. Doświadcz wydajności na poziomie zadowalającym wymagających profesjonalistów.
4Mr2UcI.jpg
Ray Tracing i DLSS
karta graficzna 3060 z serii RTX dostarczy Ci niesamowitej frajdy podczas eksplorowania światów w najnowszych tytułach. Dzięki obsłudze Ray Tracingu, czyli autorskiej technologii firmy NVIDIA doświadczysz zupełnie nowych wrażeń i niezapomnianych emocji. Moduł Ray Tracing symuluje zachowanie światła zgodnie z prawami fizyki, umożliwiając renderowanie obrazu o bardzo wysokiej jakości.
W trybie śledzenia promieni sceny we współczesnych produkcjach wyglądają niezwykle realistycznie, co sprawia, że masz szansę wczuć się w wirtualne zmagania jak nigdy dotąd. Nowatorskie podejście do przetwarzania obiektów trójwymiarowych to zasługa między innymi rdzeni Tensor trzeciej generacji. Posiadają one procesory z systemem sztucznej inteligencji pozwalające na akcelerację NVIDIA DLSS – nowoczesnej techniki uczenia maszynowego.
4Mr2UcI.jpg
Gigabyte
GV-N3060EAGLE OC-12GD 2.0
1 Przedmiot

Opis

Producent
Gigabyte
Gwarancja producenta
36 miesięcy
Rodzaj złącza
PCI Express 4.0 x16
Pamięć
12 GB
Rodzaj pamięci
GDDR6
Szyna pamięci
192-bit
Taktowanie pamięci
15000 MHz
Taktowanie rdzenia
1320 MHz (1807 MHz w trybie Boost)
Rodzaje wyjść
DisplayPort - 2 szt.
HDMI - 2 szt.
Chłodzenie
Aktywne
Rekomendowana moc zasilacza
550 W
Wysokość
41 mm
Długość
242 mm
Szerokość
124 mm

Specyficzne kody

Opinie

Napisz swoją opinię

Gigabyte GeForce RTX 3060 Eagle OC 12GB GDDR6 2.0

Napisz swoją opinię

14 proponowane produkty