Ustawienia

Motywy

Układ strony

Tryb

Ulubiony motyw
Kolor główny
Wyczyść

Zotac GeForce RTX 3060 Twin Edge OC 12GB GDDR6 LHR


6 Dostępność
3 399,00 zł
3 499,00 zł
Zniżka 100,00 zł
Brutto
Ilość

Zotac GeForce RTX 3060 Twin Edge OC 12GB
NVIDIA Ampere oraz 12GB pamięci GDDR6 zapewni Ci wysoką wydajność w grach, pozwalając korzystać z technologii takich jak Ray Tracing czy DLSS. Dzięki długości około 220mm, karta będzie się doskonale prezentować również w kompaktowych obudowach. Możesz oddać się rozgrywce nie obawiając się spadków płynności, dzięki wydajnemu układowi chłodzenia IceStorm 2.0.
4Mr2UcI.jpg
Architektura NVIDIA Ampere
Strukturę modelu oparto na nowoczesnej architekturze NVIDIA Ampere korzystającej z innowacyjnych technologii, aby osiągać jeszcze lepszą płynność działania systemu i zainstalowanych programów. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań w podzespole umieszczono więcej elementów elektronicznych odpowiedzialnych za realizowanie poszczególnych zadań. To znacząco przyspiesza uruchamianie i obsługiwanie nawet bardzo rozbudowanych aplikacji.
Ponadprzeciętna moc obliczeniowa karty graficznej Gigabyte i duża przepustowość gwarantowana przez rdzenie RT i Tensor zapewniają wygodę użytkowania komputera zarówno podczas pracy, jak i rozrywki. Układ GPU RTX 3060 sprawnie przetwarza wszystkie dane i błyskawicznie przekazuje informacje do pozostałych komponentów sprzętu PC. Doświadcz wydajności na poziomie zadowalającym wymagających profesjonalistów.
4Mr2UcI.jpg
Ray Tracing i DLSS
karta graficzna 3060 z serii RTX dostarczy Ci niesamowitej frajdy podczas eksplorowania światów w najnowszych tytułach. Dzięki obsłudze Ray Tracingu, czyli autorskiej technologii firmy NVIDIA doświadczysz zupełnie nowych wrażeń i niezapomnianych emocji. Moduł Ray Tracing symuluje zachowanie światła zgodnie z prawami fizyki, umożliwiając renderowanie obrazu o bardzo wysokiej jakości.
W trybie śledzenia promieni sceny we współczesnych produkcjach wyglądają niezwykle realistycznie, co sprawia, że masz szansę wczuć się w wirtualne zmagania jak nigdy dotąd. Nowatorskie podejście do przetwarzania obiektów trójwymiarowych to zasługa między innymi rdzeni Tensor trzeciej generacji. Posiadają one procesory z systemem sztucznej inteligencji pozwalające na akcelerację NVIDIA DLSS – nowoczesnej techniki uczenia maszynowego.
4Mr2UcI.jpg
Zabezpieczenie LHR - Lite Hash Rate
Karta graficzna posiada układ GPU z zaimplementowanym ograniczeniem kopania kryptowalut takich jak Ethereum, znane jako LHR (Lite Hash Rate). Algorytm ten na bieżąco wykrywa obciążenie związane z kopaniem kryptowaluty i blokuje je niezależnie od zainstalowanego sterownika. Zabezpieczenie LHR nie ma wpływu na wydajność karty w grach czy profesjonalnych programach.
4Mr2UcI.jpg
Zotac
ZT-A30600H-10M
6 Przedmioty

Opis

Producent
ZOTAC
Gwarancja producenta
36 miesięcy
Rodzaj złącza
PCI Express 4.0 x16
Pamięć
12 GB
Rodzaj pamięci
GDDR6
Szyna pamięci
192-bit
Taktowanie pamięci
15000 MHz
Taktowanie rdzenia
1807 MHz
Rodzaje wyjść
DisplayPort - 3 szt.
HDMI - 1 szt.
Chłodzenie
Aktywne
Rekomendowana moc zasilacza
600 W
Wysokość
39 mm
Długość
224 mm
Szerokość
117 mm

Specyficzne kody

Opinie

Napisz swoją opinię

Zotac GeForce RTX 3060 Twin Edge OC 12GB GDDR6 LHR

Napisz swoją opinię

14 proponowane produkty