Ustawienia

Motywy

Układ strony

Tryb

Ulubiony motyw
Kolor główny
Wyczyść

Zotac GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge 8GB GDDR6


3 Dostępność
3 999,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2-3 dni.
Ilość

Zotac GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge 8GB GDDR6
NVIDIA Ampere oraz 8GB pamięci GDDR6 zapewni Ci wysoką wydajność w grach, pozwalając korzystać z technologii takich jak Ray Tracing czy DLSS. Dzięki długości około 220mm, karta będzie się doskonale prezentować również w kompaktowych obudowach. Możesz oddać się rozgrywce nie obawiając się spadków płynności, dzięki wydajnemu układowi chłodzenia IceStorm 2.0.
4Mr2UcI.jpg
Architektura NVIDIA Ampere
Strukturę modelu oparto na nowoczesnej architekturze NVIDIA Ampere korzystającej z innowacyjnych technologii, aby osiągać jeszcze lepszą płynność działania systemu i zainstalowanych programów. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań w podzespole umieszczono więcej elementów elektronicznych odpowiedzialnych za realizowanie poszczególnych zadań. To znacząco przyspiesza uruchamianie i obsługiwanie nawet bardzo rozbudowanych aplikacji.
Ponadprzeciętna moc obliczeniowa karty graficznej Gigabyte i duża przepustowość gwarantowana przez rdzenie RT i Tensor zapewniają wygodę użytkowania komputera zarówno podczas pracy, jak i rozrywki. Układ GPU RTX 3060 sprawnie przetwarza wszystkie dane i błyskawicznie przekazuje informacje do pozostałych komponentów sprzętu PC. Doświadcz wydajności na poziomie zadowalającym wymagających profesjonalistów.
4Mr2UcI.jpg
Ray Tracing i DLSS
karta graficzna 3060 z serii RTX dostarczy Ci niesamowitej frajdy podczas eksplorowania światów w najnowszych tytułach. Dzięki obsłudze Ray Tracingu, czyli autorskiej technologii firmy NVIDIA doświadczysz zupełnie nowych wrażeń i niezapomnianych emocji. Moduł Ray Tracing symuluje zachowanie światła zgodnie z prawami fizyki, umożliwiając renderowanie obrazu o bardzo wysokiej jakości.
W trybie śledzenia promieni sceny we współczesnych produkcjach wyglądają niezwykle realistycznie, co sprawia, że masz szansę wczuć się w wirtualne zmagania jak nigdy dotąd. Nowatorskie podejście do przetwarzania obiektów trójwymiarowych to zasługa między innymi rdzeni Tensor trzeciej generacji. Posiadają one procesory z systemem sztucznej inteligencji pozwalające na akcelerację NVIDIA DLSS – nowoczesnej techniki uczenia maszynowego.
4Mr2UcI.jpg
Zabezpieczenie LHR - Lite Hash Rate
Karta graficzna posiada układ GPU z zaimplementowanym ograniczeniem kopania kryptowalut takich jak Ethereum, znane jako LHR (Lite Hash Rate). Algorytm ten na bieżąco wykrywa obciążenie związane z kopaniem kryptowaluty i blokuje je niezależnie od zainstalowanego sterownika. Zabezpieczenie LHR nie ma wpływu na wydajność karty w grach czy profesjonalnych programach.
4Mr2UcI.jpg
Zotac
ZT-A30610E-10MLHR
3 Przedmioty

Opis

Producent
ZOTAC
Gwarancja producenta
36 miesięcy
Rodzaj złącza
PCI Express 4.0 x16
Pamięć
8 GB
Rodzaj pamięci
GDDR6
Szyna pamięci
256-bit
Taktowanie pamięci
1410 MHz (1665 MHz w trybie Boost)
Taktowanie rdzenia
1807 MHz
Rodzaje wyjść
DisplayPort - 3 szt.
HDMI - 1 szt.
Chłodzenie
Aktywne
Rekomendowana moc zasilacza
600 W
Wysokość
39 mm
Długość
222mm
Szerokość
116 mm

Specyficzne kody

Opinie

Napisz swoją opinię

Zotac GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge 8GB GDDR6

Napisz swoją opinię

16 proponowane produkty